Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13302
Stary 05.09.2011, 14:53
....a ręce opadają. .... z przywiązeniem do barw, wyznacznikiem wierności wyniki najemników. Teraz zagramy mecz z kuchenkami, daj Bóg wygramy dzięki Małeckiemu i się okaże, że Mały wcale nie jest taki be, bo przecież dobrze zagrał.
Fajnie fazy sobie niektórzy nawkręcali skoro nie widzą problemu w wielbieniu kopaczy po meczach z Litexem czy pierwszym meczu z APOELem, a tydzień później mają problemy do kogoś kto się broni przed tyraniem mu z trybun. Era chorągiewek ....a mać.

Zacznijcie jeszcze skandować co poniektórzy nazwiska zagranicznych kopaczy, którzy nauke jezyka Polskiego zaczęli i skończyli na słowie KASA, a koszulka Wisły to dla nich cos co po prostu kazali im nosic.
Ostatnio edytowane przez fst : 05.09.2011 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując