|
Guli daj spokój, nie przetłumaczysz im! Kibice Wisły przez ostatnie lata zostali tak rozpieszczeni, że przy dwóch porażkach z rzędu tupią nóżkami i są obrażeni a swoje bóle opisują na tym forum! Zauważyłem ,że ludzie którzy chodzili na 2 ligę też zapomnieli jak to kiedyś było ciężko i poprostu nasz klub ich za bardzo rozpieścił. Po Apoelu dramat bo przecież wszędzie już trąbili ,że Wisła jedną nogą w Lidze Mistrzów a tu taka przykra niespodzianka. Zium Zium jeśli ucieknie z klubu Małecki za pół darmo to będziemy wtedy o tym pisać narazie są to pomysły dziennikarzy. Mały chce więcej zarabiać? A dlaczego nie? Zarabia 30 tys a Garguła ponad 100 tyś miesięcznie więc się wcale nie dziwię ! Brożek Piotrek, Błaszczykowski, Mały..prawdziwi Wiślacy o duzych umiejętnościach a o śmiesznych zarobkach w stosunku do obcokrajowców którzy mieli wyjebane na swoich kibiców a na boisku potykali się o swoje nogi. Zobaczcie sobie w ilu akcjach SKWK uczestniczyli Mały, Sobol,Brożkowie,Błaszczykowski a w ilu obcokrajowcy. Wy widzicie tylko to co się dzieje na boisku i co wyczytacie na onecie, dla mnie ważniejsze jest to ,że Mały poświęca swój czas po to ,że by przyjechać do "Wiślaków" i spotkać się z kibicami albo będąc w Pruszczu Gdańskim iść i spotkać się z fanami Lechii z tego miasta. Zgadzam się z dwoma przedmówcami ! Święta racja !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 05.09.2011 o godz. 14:51.
|