Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13290
Stary 05.09.2011, 14:21
HAHAHA KINO!! W 2009 w multikinie podczas seansu wyświetlał się jasniejszy kwadrat 1m x 1m na ekranie. Zwróciłem uwage obsludze i nic z tym nie zrobili. Jak to na filmach marvela jest krótka filmowka po napisach. Czekam na ten filmik w kinie juz jasno gosc podchodzi i mowi ze koniec filmu prosi o opuszczenie sali. Stał przy nas jak kołek ze wzrokiem mordercy. Po seansie zgłosiłem skarge i odzyskaliśmy kase za film. Kupujesz bilet do kina czy na mecz oczekujesz spełnienia pewnych warunków, jest niepisany regulamin. Na meczu zawodnicy mają grać w piłke a nie w bierki i czekać aż np. lechia sama strzeli gola samobójczego. Może ktoś znajdzie bodajże wypowiedz rooneya sprzed kilku lat jak odpadli z LM i w weekend rozwalili 4:0 jakąś angielska druzyne. Mowił cos o tym ze sa męzczyznami a nie dziecmi, nie urwało im nogi mogą grać dalej i smutek przeradza sie w zlosc sportowa, bo nie ma czasu aby czekac... nie pamietam już co dalej mowił. W Wisle jest załamka, tak jakby trafiło sie ziarno slepej kurze.
Odpowiedz cytując