Panie Guli...

? A jak Pan myślisz...

Że na Borussi czy Barcie lub na ManU to kibice nie gwiżdżą jak im się coś nie podoba...

Ludzie w jakim świecie my żyjemy

Pomyśl przez chwile ... dlaczego te kluby są tak wielkie...

i dla kogo są tak wielkie

Dla idei...

No błagam...
