Wyświetl pojedynczy post
Macioos45
Junior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13289
Stary 05.09.2011, 14:20
Panie Guli...? A jak Pan myślisz... Że na Borussi czy Barcie lub na ManU to kibice nie gwiżdżą jak im się coś nie podoba... Ludzie w jakim świecie my żyjemy Pomyśl przez chwile ... dlaczego te kluby są tak wielkie... i dla kogo są tak wielkie Dla idei... No błagam...
Odpowiedz cytując