zim zum napisał(a):

Generalnie zgadzam się z Tobą. Mam do Ciebie tylko jedno pytanie, co powiesz jak Patryk ucieknie z Wisły prawem Webstera ?
Nie wydaje Ci się, że trochę go fantazja ponosi i szkodzi swojemu pracodawcy ? Popatrz jak to teraz wyszło. Nagadał po meczu z Lechią do mediów. Klub wystosował pismo, że przeprasza w jego imieniu. On niby przeprosił. A za 4 dni w gazecie gada to samo. To chyba nie jest normalne
|
A co powiesz na to, że Kuba Błaszczykowski grając w Wiśle miał jeden z najniższych kontraktów? To samo Piotrek Brożek...
Są piłkarze, którzy mają Wisłę w sercu i są wykorzystywani, a ich koledzy którzy kopia gorzej od nich (Łobo, Dawidowski) zarabiali nawet do 10 razy więcej? To jest uczciwe. Nie jedna taka sytuacja byla w klubie. I klub powinien wyciągać wnioski a kontrtakt powinien być dawno podpisany, żeby na nim zarobić... Dla mnie Wisła to nie Prezesi tylko ludzie którzy mają ją w sercu cały czas. Myślisz, że Błaszczu, Mały czy Sobol bardziej kochają ten klub czy może Prezes? Terażniejszy, może brat, może pan Jurczyński? Ludzi oddanych klubowi się szanuje a nie wykorzystuje! A czemu Baszczu jest w Poloni

Oficjalnie powiedział Polonistom, że nie będzie czuł więzi z ich barwami? Mamy go nienawidzić, bo w Wiśle potraktowali go "niepoważnie"?