Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10977
Stary 05.09.2011, 14:11
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html
ciekawa opcja do poważnego wzmocnienia od zaraz w ziomwym okienku.

Do tego sprowadziłbym do Wisły tych utalentowanych zawodników z 1 ligi polskiej:
Adrian Błąd (Zawisza Bydgoszcz)
Jakub Świerczok (Polonia Bytom)
Michał Mak Ruch Radzionków)
Mateusz Mak (Ruch Radzionków)
Odpowiedz cytując