Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13573
Stary 05.09.2011, 14:00
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Cytujesz mojego posta, więc odbieram Twoją odpowiedź osobiście. Otóż, wielokrotnie pisałem, że miałem plan głosować na KNP. Teraz wkurzyli mnie swoją nieudolnością przy rejestracji list i się zastanawiam, ale pewnie na nich w końcu stanie.

Co do treści - to przecież piszę, że we kryzysie trzeba ciąć wydatki. A Tusk robi dokładnie to, co mówisz - tu rozdaje, tam rozdaje, tylko nie potrafi znaleźć finansowania tych wydatków i stąd deficyt. Wpływy z podatków przez ostatnie lata wzrosły, więc trudno traktować kryzys jako usprawiedliwienie dla wszystkiego.
Chyba to dopisałeś później Bo Tusk i Kaczyński tak naprawdę są bardzo podobni, w skrócie populiści, ważne by do korytka się dobrać, jeden i drugi powie wszystko aby na niego głosować. JKM przydałby się w sejmie. No ale nigdy nie będzie miał szans wprowadzić swoich pomysłów, przecież u nas wszyscy wolą mieć wszytko "za darmo" i narzekać że wszyscy ich okradają