Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13275
Stary 05.09.2011, 13:49
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Kino to troche inny przyklad(bo mozna by porównac czy ktos to robi ogladajac mecz w TV),choc jakby byla awaria to róznie to bywa wsród publicznosci....
,ale w teatrze lub na koncercie to sie chyba zdarza...
Prawda jest taka,że gdybyśmy wyeliminowali APOEL i rozegrali ten mecz z Lechią tak jak rozegraliśmy to gwizdów by nie było.Nastąpiła kumulacja złości w ''kibicach'' sukcesu i sobie chcieli ulżyć gwizdami jednak nie pomyśleli jaką wioche zrobili.
Odpowiedz cytując