Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13273
Stary 05.09.2011, 13:42
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Gwiżdżecie w kinie jak się Wam film nie podoba?
Kino to troche inny przyklad(bo mozna by porównac czy ktos to robi ogladajac mecz w TV),choc jakby byla awaria to róznie to bywa wsród publicznosci....
,ale w teatrze lub na koncercie to sie chyba zdarza...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując