MatMario napisał(a):

|
Gwiżdżecie w kinie jak się Wam film nie podoba?
|
Kino to troche inny przyklad(bo mozna by porównac czy ktos to robi ogladajac mecz w TV),choc jakby byla awaria to róznie to bywa wsród publicznosci....
,ale w teatrze lub na koncercie to sie chyba zdarza...