Acima napisał(a):

|
Może to jego menago Bolek mu podsuwa wypowiedzi, aby Wisła chętniej wypchnęła go za granicę (po niższej cenie). Sobiecha też najpierw skłócił z JW i kibicami, a potem sprzedał do Hanoveru.
|
Tym bardziej, że niebawem będzie mógł skorzystać z prawa Webstera, a całowanie herbu czy też inne gesty jak uczy przeszłość nie jest jednoznacznym znakiem oddania dla klubu kiedy w grę wchodzą inne rzeczy, a kilku takich delikwentów w przeszłości już było.