Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13265
Stary 05.09.2011, 12:54
Acima napisał(a):Wyświetl post
Może to jego menago Bolek mu podsuwa wypowiedzi, aby Wisła chętniej wypchnęła go za granicę (po niższej cenie). Sobiecha też najpierw skłócił z JW i kibicami, a potem sprzedał do Hanoveru.
Tym bardziej, że niebawem będzie mógł skorzystać z prawa Webstera, a całowanie herbu czy też inne gesty jak uczy przeszłość nie jest jednoznacznym znakiem oddania dla klubu kiedy w grę wchodzą inne rzeczy, a kilku takich delikwentów w przeszłości już było.
Ostatnio edytowane przez kono : 05.09.2011 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując