KOMINEK napisał(a):

|
Tylko bez obrażania siebie nawzajem jak i zawodnika.
|
Pozwolę sobie zacytować kolegę i radzę przestrzegać bo inaczej OUT!
Z kulturą również prowadzić dyskusję, posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane a ich autorzy szczególnie ''negatywnie aktywni'' nagradzani - jak w szkole od 1 do 6*
* od jednego do sześciu miesięcy!