funkykoval napisał(a):

Widać projekcja - czyli przypisywanie innym własnych cech (hehehe funkcjonariusz) to jest choroba, która Cię trawi. Wnioskuję to z tego co napisałeś na tym forum. Rozumiem, że bycie kibicem Wisły jest w tym przypadku koniecznym dodatkiem chcąc nie chcąc.....
Zwracam uwagę, iż nie jestem jedynym, który wytknął Ci Twoją bezbrzeżną miłość ku jednej partii i równie bezbrzeżną nienawiść dla innej partii. Jeżeli jedna osoba mówi Ci, że jest cos z Tobą nie tak, to jeszcze nic poważnego, jak wskazuje to większość użytkowników - może warto byłoby się przyjrzeć samemu sobie ? Dziwnym trafem Twoja rejestracja na 2 miechy przed wyborami nie świadczy na twoją korzyść.....
Bez odpowiedzi.
|
Projekcja, w końcu doszedłeś co Ci jest. I zrozum człowieku, nie każdy kto nie lubi PiS, kocha PO, ale dla niektórych to jest nie do pomyślenia, przeważnie dla tych co bezkrytycznie kochają pewną partie i jej wodza.