|
Mam wrażenie, że właczanie szydery co drugi komentarz nie jest dobrym sposobem prowadzenia rozmowy na temat Patryka - dotyczy to przede wszystkim ludzi z Młyna i/lub zwolenników Patryka. Przez to ten wątek traci na rzeczowości. Z drugiej strony współczuje Wam Panowie, którzy (co tu dużo mówić) bezkrytycznie popieracie Małeckiego: gość jest totalnie niereformowalny.
@acima - obyś nie miał racji.
|