Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13255
Stary 05.09.2011, 12:01
Alexxik13 napisał(a):Wyświetl post
a ja go popieram - dla mnie nadal niedopuszczalne jest gwizdanie i wyzywanie swoich piłkarzy.
Gwizdanie na piłkarzy po bardzo słabym, przegranym meczu jest na miejscu, ale PO MECZU! Gwizdanie w czasie gry mija sie zupełnie z celem i świadczy o głupocie i braku szacunku do klubu.
Odpowiedz cytując