Alexxik13 napisał(a):

|
a ja go popieram - dla mnie nadal niedopuszczalne jest gwizdanie i wyzywanie swoich piłkarzy.
|
Gwizdanie na piłkarzy po bardzo słabym, przegranym meczu jest na miejscu, ale PO MECZU! Gwizdanie w czasie gry mija sie zupełnie z celem i świadczy o głupocie i braku szacunku do klubu.