Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13254
Stary 05.09.2011, 11:59
Prawda jest taka ze Pan Malecki powinien skupic sie na grze, a nie na krytykowaniu kibicow, bo to oni sa od tego. Po za tym kibice na C wspieraja druzyne bez wzgledu na wynik i dyspozycje, natomiast reszta kibicow zwraca glownie uwage na gre i tak bylo zawsze. Jeszcze tak dodam ze tzw pikniki kiedys tez tworzyly atmosfere na mlynie, lecz lata leca...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując