|
Prawda jest taka ze Pan Malecki powinien skupic sie na grze, a nie na krytykowaniu kibicow, bo to oni sa od tego. Po za tym kibice na C wspieraja druzyne bez wzgledu na wynik i dyspozycje, natomiast reszta kibicow zwraca glownie uwage na gre i tak bylo zawsze. Jeszcze tak dodam ze tzw pikniki kiedys tez tworzyly atmosfere na mlynie, lecz lata leca...
|