|
Prawdopodobnie jeden z administratorów zamknął temat wcześniejszy o małeckim i w tym temacie prosił aby pisać swoje opinie. Zawsze chodzę na C i wspieram drużyne dopingiem. Trzymanie strony małeckiego przez "zagorzałych kibiców" jest dla mnie czystą paranoją !! Jest to pracownik klubu i jego czas w Wisle przeminie, natomiast kibice pozostana. Cała otoczka Wisły jest dla mnie rodzina. Małecki obrazil moich "braci", czy to piknikow czy kogokolwiek. Niech karnet sie marnuje, na odense nie pojde bo tylko tak moge wyrazić swoj protest. Ciekawe jak za kilka lat Małecki bedzie grał już w innym klubie i walnie tekstem w stylu "kibice w krakowie są powaleni"... ciekawe jak wam bedzie miło.
|