Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
Od: 04.2011
Offline
#
13248
05.09.2011, 11:14
Szanowni niezadowoleni piknicy z przykrością was zawiadmiam ,że na najbliższym meczu i tak usłyszycie donośne"PA-TRYK MAŁE-CKI" z sektora C ..załóżcie sobie drugi młyn jak to ma miejsce we Wronkach
AntyDrozd
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AntyDrozd