Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13559
Stary 05.09.2011, 10:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Chłopie. Pisz co chcesz i jak chcesz. Wypisuj nawet największe debilizmy, ale weź pod uwagę,że jest coś takiego jak SV,nawet w necie. I stosuj to. A rozkazy, polecenia, wydawaj sobie gdzieś indziej. A jak ci coś nie pasuje co piszą inni userzy, to jest takie coś jak "ignoruj",wciśnij i po kłopocie. Lub druga opcja, trudniejsza, zamiast rzucania hasełkami i wypisywania pomyj, postaraj się wejść w dyskusje merytorycznie.
Ja tylko stosuje taki sam język jak co niektórzy stosują wobec mnie, masz przykład powyżej. Poza tym jak wejść w merytoryczną dyskusję z kimś kto właśnie jedyne co potrafi to rzucać hasełkami ?
Powód: dopisanie
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 05.09.2011 o godz. 10:42.