Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23527
Stary 05.09.2011, 10:39
Czy ma lub miał któryś/któraś z forumowiczów konto w Multibanku? Chcę się dowiedzieć czy wypowiadając umowę tym zdziercom płaci się jakąś karę. Wypowiedzenie miałoby nastąpić znacząco przed czasem wygasniecia porozumienia o świadczenie usług.

Przy okazji - odradzam serdecznie tego banku. Trzymajcie się z dala od instytucji o tej konkretnie nazwie
.
Odpowiedz cytując