|
Czy ma lub miał któryś/któraś z forumowiczów konto w Multibanku? Chcę się dowiedzieć czy wypowiadając umowę tym zdziercom płaci się jakąś karę. Wypowiedzenie miałoby nastąpić znacząco przed czasem wygasniecia porozumienia o świadczenie usług.
Przy okazji - odradzam serdecznie tego banku. Trzymajcie się z dala od instytucji o tej konkretnie nazwie
.
|