http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Łódzki KS 1-0
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1-0
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1-0
Legia Warszawa - Podbeskidzie 4-0
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0-1