Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13550
Stary 04.09.2011, 22:49
Za wpisy wieczorem w niedzielę to chyba 100-tki muszą płacić, co robaczku

Ale to pewnie kolejne wcielenie K-któregoś tam, AS-82 etc.