Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 04.09.2011, 21:27
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.
Troche przesadziłes bo Gotze-mu do takiego Bastian Schweinsteigera jeszcze troszke brakuje. Mario dopiero od 2010 roku jest w profesjonalnej pilce i jeszcze sie uczy. Jedno jest pewne - brak tych 3 wymienionych zawodnikow to jest nic.
Odpowiedz cytując