rafal777 napisał(a):

|
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.
|
Troche przesadziłes bo Gotze-mu do takiego Bastian Schweinsteigera jeszcze troszke brakuje. Mario dopiero od 2010 roku jest w profesjonalnej pilce i jeszcze sie uczy. Jedno jest pewne - brak tych 3 wymienionych zawodnikow to jest nic.