Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13547
Stary 04.09.2011, 21:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wybory się skończą, a ty będziesz pisać o naszej kochanej Wisełce na forum a nie znikniesz jak meteor - rozwiejesz wątpliwości. Na razie "dziwnym zbiegiem okoliczności" piszesz prawie wyłącznie w temacie politycznym dokładnie przed wyborami......

To forum Wisły i o niej przede wszystkim piszemy. Reszta to dodatek.
Na forum zaglądam od dawna, a kibicem Wisły jestem może i krótko bo jakieś 11 lat, no ale w sumie trudno abym był dłużej skoro mieszkam 350km od Krakowa a wcześniej jakoś w tv nie miałem okazji Wisły oglądać. A piszę w temacie politycznym, bo ostatnio się tym interesuje, poza tym piszę też na shoutboxie. I zawsze będą mnie bawić osoby które wiedzą lepiej ode mnie kim jestem, co czytam i co oglądam.