rafal777 napisał(a):

|
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.
|
Bez dwóch zdań Goetze to jeden z największych talentów piłki niemieckiej, ale reprezentacja Niemiec tym się różni od np. Argentyny że pomimo wielu indywidualności które ma, gra opiera się na zgraniu i dyscyplinie taktycznej a nie na popisach indywidualnych gwiazd.
Natomiast mam wątpliwości czy Oezil jest słabszy od Goetze. Raczej nie. Goetze dopiero musi pokazac na jakiejś imprezie że jest na poziomie Oezila a nie odwrotnie.