gosc2332 napisał(a):

|
Z chorych wyobrażeń tylko pozostaje się śmiać
|
Wybory się skończą, a ty będziesz pisać o naszej kochanej Wisełce na forum a nie znikniesz jak meteor - rozwiejesz wątpliwości. Na razie "dziwnym zbiegiem okoliczności" piszesz prawie wyłącznie w temacie politycznym dokładnie przed wyborami......
To forum Wisły i o niej przede wszystkim piszemy. Reszta to dodatek.