Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 04.09.2011, 20:50
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Niemcy zagrają z nami bez trzech swoich najlepszych zawodników:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...62/story.shtml

Zauważyłem też, że już zaczęło się "pompowanie" kompleksów przez dziennikarzy jak to nigdy nie wygraliśmy jeszcze z Niemcami w oficjalnych meczach piłkarskich. Wiadomo, że to piłkarska potęga natomiast historycznie rzecz ujmując Polska wygrała z Niemcami (co prawda z NRD ale w końcu to też byli Niemcy) 9 razy.
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.
Odpowiedz cytując