|
Ale dlaczego stawiacie kwestie Maaskanta w kategoriach czarno-bialych ?
Jedni chca go zwalniac, a drudzy nie dopuszczaja zadnej krytyki. A moze trzeba przyznac to co moim zdaniem jest najbardziej zgodne z faktycznym stanem rzeczy. Ze owszem to dobry trener, ale nie pozbawiony wad, popelniajacy tez bledy. Jednak, zakladajac, ze nie stac nas na nikogo lepszego, na trenera "z nazwiskiem" to warto dac mu czas do budowy druzyny, bo kto za niego ma przyjsc ? Jakis Polak albo ktos z zagranicy na poziomie Maaskanta.
|