Acima napisał(a):

|
W tych przychodach nie uwzględniono raczej na pewno wpływów ze sprzedaży zawodników, które w zeszłym roku były rekordowe.
|
Też tak myślę, że to było bez przychodów z transferów. Jedna tylko taka kwestia. Jak są takie przychody ujmowane gdy płatność jest np. w 2 ratach. Jedna rata w tym roku a druga na przykład w następnym? Od razu pokazują całość czy po kawałku ujmują w dwóch różnych latach?