Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4967
Stary 04.09.2011, 19:11
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Skoro już jesteśmy przy finansach klubu, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć pewną kwestię.

Jak to możliwe, że przy przychodach klubu w tamtym roku na poziomie 30 mln, budżet wyniósł 50? Czy oznacza to, iż wydaliśmy więcej, niż wpłynęło do kasy, czy po prostu nie wydajemy 50 mln i jest to tylko taki budżet "papierowy"? Jeśli prawdziwa jest pierwsza wersja, skąd klub wziął brakujące 20 mln?
Czy byłbyś uprzejmy podać skąd masz te dane? Natomiast jeśli faktycznie jest taka dziura to źródłem finansowania była by zapewne pożyczka od właściciela (tak było przynajmniej do tej pory).
Odpowiedz cytując