Kurz napisał(a):

Skoro już jesteśmy przy finansach klubu, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć pewną kwestię.
Jak to możliwe, że przy przychodach klubu w tamtym roku na poziomie 30 mln, budżet wyniósł 50? Czy oznacza to, iż wydaliśmy więcej, niż wpłynęło do kasy, czy po prostu nie wydajemy 50 mln i jest to tylko taki budżet "papierowy"? Jeśli prawdziwa jest pierwsza wersja, skąd klub wziął brakujące 20 mln?
|
Czy byłbyś uprzejmy podać skąd masz te dane? Natomiast jeśli faktycznie jest taka dziura to źródłem finansowania była by zapewne pożyczka od właściciela (tak było przynajmniej do tej pory).