|
Obniżenie murawy o kilka metrów ? A co z wodami gruntowymi ?
Teren Błoń (oraz Parku Jordana i tereny Wisły) to stare bagnisko. Jak wykopiemy tam dziurę wody gruntowe zaleja teren (prawdopodobnie murawa byłaby na poziomie lustra wody Rudawy). To jest możliwe do realizacji, tylko pociąga olbrzymie koszty, (zapewne budowa misy wodoszczelnej, systemu drenaży + pompy odwadniające pracujące non stop).
Już prędzej widzę (hipotetycznie oczywiście) powiększenie pojemności stadionu poprzez wyburzenie okrąglaka i zabudowanie narożnika oraz dobudowę balkonu na trybunach za bramkami.
A póki co trzech trybun nie możemy zapełnić, widoczność jest dobra więc cała dyskusja jest czysto akademicka.
|