Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Małolat.
Member
Od: 02.2011
Offline
#
2728
04.09.2011, 15:01
no koszulka Wisły z orginalsa to by było coś.
p.s: tsw biała gwiazda- badziewna ta koszulka jak nie wiem co, wtedy to chyba z unimilem biegaliśmy czy durexem
Małolat.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Małolat.
Znajdź inne posty napisane przez Małolat.