Wyświetl pojedynczy post
Małolat.
Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 04.09.2011, 15:01
no koszulka Wisły z orginalsa to by było coś.
p.s: tsw biała gwiazda- badziewna ta koszulka jak nie wiem co, wtedy to chyba z unimilem biegaliśmy czy durexem
Odpowiedz cytując