Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5617
Stary 04.09.2011, 14:34
zacząłem grę Podbeskidziem ściagnąłem z wolnego Gancarczyka ,Gorawskiego, Chinyamę,Madeja,Łobodzińskiego i jeszcze kilku innych zgłosiłem wszystkich zawodników przychodzi 1kolejka i mecz z ŁKSem i sie okazuje że nie mogą grać bo nie zostali zgłoszeni bug czy jak?
Odpowiedz cytując