zacząłem grę Podbeskidziem ściagnąłem z wolnego Gancarczyka ,Gorawskiego, Chinyamę,Madeja,Łobodzińskiego i jeszcze kilku innych zgłosiłem wszystkich zawodników przychodzi 1kolejka i mecz z ŁKSem i sie okazuje że nie mogą grać bo nie zostali zgłoszeni bug czy jak

?