kacpaw91 napisał(a):

|
Ciekawi mnie wypowiedź trenera, w której skrytykował Małeckiego za ostatnią sławną wypowiedź. Do tej pory bronił piłkarzy. Czyżby skończyła się cierpliwość? Małecki dopóki nie zacznie grać bardziej zespołowo powinien pooglądać grę kolegów z ławki.
|
A mnie ciekawi dlaczego po APOELu Patryk wychodził w pierwszej jedenastce. Albo jeszcze inaczej, dlaczego nikt mu nie zwrócił uwagi na to że coś mu zasłania oczy i gra samolubnie notując przy tym nadzwyczajną ilość strat. Myślę, że ławka zrobi dobrze jemu i drużynie. A co do Maaskanta i obrony piłkarzy to chyba nie można w nieskończoność ich bronić i usprawiedliwiać.