Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23521
Stary 04.09.2011, 13:13
Mam zagadnienie dla wyjadaczy . Mianowicie czy ktos zna jakis program lub jakis inny sposob do nabijania reflinkow? to jest ten reflink http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=1944 glownie chodzi oto ze 1 ip mzoe nabic 1 reflink i musi byc to ip Polskie siedze juz nad tym 2 dni i nie moge tego rozkminic mysle ze sie snajdzie ktos kto ma wiedze w temacie
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując