Mam zagadnienie dla wyjadaczy

. Mianowicie czy ktos zna jakis program lub jakis inny sposob do nabijania reflinkow? to jest ten reflink
http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=1944 glownie chodzi oto ze 1 ip mzoe nabic 1 reflink i musi byc to ip Polskie siedze juz nad tym 2 dni i nie moge tego rozkminic mysle ze sie snajdzie ktos kto ma wiedze w temacie