kto był na wczorajszym meczu Młodej Ekstraklasy - lewy pomocnik/napastnik Śląska - z numerem 45
Śląsk Wrocław: Gikiewicz – Eduardo, Cieślak, Nowiński, Abramowicz – Tetłak (64’ Menzel) , De Lima, Garyga (86’ Sikorski), Zieliński (46’ Nowak) – Szuszkiewicz, Skrzypczak (74’ Kubiak)
Ktoś wie jak się nazywa ten naprawdę świetny gracz
... na pewno grał pełny mecz. Jak na pozostałych chłopaków z obu drużyn, to bardzo się wyróżniał, mocne kopnięcie, wszystkie podania celne, na wchodzącego w środku, nie bał się kiwki, udane rajdy lewą stroną, bardzo pewnie wyglądał
Proponuję się przyjrzeć temu chłopakowi.
Niech potwierdzi to ktoś kto wczoraj był na ME.