Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10968
Stary 04.09.2011, 10:54
kto był na wczorajszym meczu Młodej Ekstraklasy - lewy pomocnik/napastnik Śląska - z numerem 45

Śląsk Wrocław: Gikiewicz – Eduardo, Cieślak, Nowiński, Abramowicz – Tetłak (64’ Menzel) , De Lima, Garyga (86’ Sikorski), Zieliński (46’ Nowak) – Szuszkiewicz, Skrzypczak (74’ Kubiak)

Ktoś wie jak się nazywa ten naprawdę świetny gracz

... na pewno grał pełny mecz. Jak na pozostałych chłopaków z obu drużyn, to bardzo się wyróżniał, mocne kopnięcie, wszystkie podania celne, na wchodzącego w środku, nie bał się kiwki, udane rajdy lewą stroną, bardzo pewnie wyglądał
Proponuję się przyjrzeć temu chłopakowi.

Niech potwierdzi to ktoś kto wczoraj był na ME.
Ostatnio edytowane przez śródMieściak : 04.09.2011 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując