skeba napisał(a):

|
Bo strzelił wczoraj bramkę?
|
A może dlatego, że te bramki strzela w reprezentacji seryjnie? 8 meczów w eliminacjach do Mistrzostw Europy 8 bramek i 1 asysts w tym m.in bramki strzelone Czechom i Holendrom...
O ile w sezonie 2010/2011 w reprezentacji radził sobie naprawdę obiecująco to w Bundeslidze zawiódł na całej linii. Ten sezon dokładnie tak jak poprzedni kompletnie nieudany.