Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10967
Stary 04.09.2011, 10:51
skeba napisał(a):Wyświetl post
Bo strzelił wczoraj bramkę?
A może dlatego, że te bramki strzela w reprezentacji seryjnie? 8 meczów w eliminacjach do Mistrzostw Europy 8 bramek i 1 asysts w tym m.in bramki strzelone Czechom i Holendrom...
O ile w sezonie 2010/2011 w reprezentacji radził sobie naprawdę obiecująco to w Bundeslidze zawiódł na całej linii. Ten sezon dokładnie tak jak poprzedni kompletnie nieudany.
Odpowiedz cytując