|
Myślę, że redakcja portalu ma tyle wspólnego z popełnieniem tej ankiety co ty z rozumem. Jeszcze zrozumiałbym pretensje, gdyby ten rzekomy "strach" był usprawiedliwiony poparciem (realnym, nie tym w internecie) większym od błędu statystycznego.
Aha, pewnie niedopuszczenie KNP do wyborów to też spisek, tej, no, nocnej zmiany, bandy czworga, czy tam innych układów o których dziad w muszce mękoli od 1989 r. z takim samym skutkiem.
|