|
Zacznę od tego ze w Wiśle naprawdę ostatnio zdarzyło się że było kilku świetnych trenerów Kasperczak ,Skorża i oczywiście chyba nikt niema wątpliwości jak należy oceniać RUMUNA i z cała pewnością Robert Maaskant złym trenerem nie jest .Nawet DS TO ZDECYDOWANIE ktoś wyjątkowy jak na polskie warunki ,ale jak można oczekiwać ze za darmo mają stworzyć pięknie i skutecznie grającą drużynę z której co roku za kilka ,kilkanaście milionów mamy sprzedać gwiazdę do wielkiego klubu .A jeśli ktoś określa moje wpisy jako durnoty, to odpowiem tak ....czy wy myślicie ze jak pojawi się problem i wtedy zamkniemy oczy to ten problem ZNIKNIE ......
|