FraMat napisał(a):

przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3
przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3
przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3
Kolega nie zauważył?
|
czyli wystarczy że jakimś wywiadzie Maaskant powie że gramy jednak 4-5-1 i już się koncepcja nazewnictwa zmieni .
tacy ze skrzydłowych napastnicy jak z ....
czym się różnią skrzydłowi w systemie 4-4-2 od napastników w 4-3-3 ? niczym . Może poza nazewnictwem . Obowiązki są takie same . Można więc i powiedzieć że w tym pierwszym systemie graliśmy 4 napastnikami ? a no można . Z tym że sama nazwa nie przekłada się na ilość zawodników w przodzie . Zieńczuk grając na skrzydle miał niedaleko do króla strzelców , zamykając akcje na lewej stronie lepiej niż większość naszych obecnych skrajnych napastników.