Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4950
Stary 03.09.2011, 22:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3

przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3

przeciez gramy trzema napastnikami systemem 4-3-3

Kolega nie zauważył?
czyli wystarczy że jakimś wywiadzie Maaskant powie że gramy jednak 4-5-1 i już się koncepcja nazewnictwa zmieni .

tacy ze skrzydłowych napastnicy jak z ....

czym się różnią skrzydłowi w systemie 4-4-2 od napastników w 4-3-3 ? niczym . Może poza nazewnictwem . Obowiązki są takie same . Można więc i powiedzieć że w tym pierwszym systemie graliśmy 4 napastnikami ? a no można . Z tym że sama nazwa nie przekłada się na ilość zawodników w przodzie . Zieńczuk grając na skrzydle miał niedaleko do króla strzelców , zamykając akcje na lewej stronie lepiej niż większość naszych obecnych skrajnych napastników.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.09.2011 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując