Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
5616
03.09.2011, 22:06
Ja właśnie zacząłem sobie grać Wisełką i pozwolę sobie wrzucić screena z wynikami (jeden jest szczególnie interesujący).
wiesniak84