Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13518
Stary 03.09.2011, 20:31
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Drozd, u Sakiewicza powinni się spotkać, on jedyny jest bezstronny i neutralny.\

A czy tak trudno wejść i samemu zobaczyć, sam sobie każdy może ocenić
Na pewno bardziej niż Tomasz "panie prezydencie niech pan nas ratuje" Lis.

Mogę wejść i poczytać tylko po co, wystarczy popatrzyć na rudego i już mamy podręcznikowy obraz psychozy no może PiSozy. Od czterech lat nic biedak nie może bo mu PiS zawadza . Niestety PiSoza jest zakaźna lepiej się gościu przebadaj.
Hej Nasz TS !!