gosc2332 napisał(a):

Drozd, u Sakiewicza powinni się spotkać, on jedyny jest bezstronny i neutralny.\
A czy tak trudno wejść i samemu zobaczyć, sam sobie każdy może ocenić
|
Na pewno bardziej niż Tomasz "panie prezydencie niech pan nas ratuje" Lis.
Mogę wejść i poczytać tylko po co, wystarczy popatrzyć na rudego i już mamy podręcznikowy obraz psychozy no może PiSozy. Od czterech lat nic biedak nie może bo mu PiS zawadza

. Niestety PiSoza jest zakaźna lepiej się gościu przebadaj.