Galonek napisał(a):

|
Wie ktoś co się dzieje teraz z Boguskim? W dzisiejszym "PS" przeczytałem, że leczy kontuzję, co mnie trochę zdziwiło.
|
Kolejna kontuzja Rafała ?
A ja się dziwiłem dlaczego nie było go w 18 na mecz z Rakowem. Przecież strona główna nie informowała, że Boguski jest znowu kontuzjowany.
Szkoda, bo myślałem, że jeszcze coś z niego będzie.