Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nowak_g
Junior Member
Od: 02.2006
Offline
#
7421
03.09.2011, 19:12
nie wiem czy w dobrym dziale pisze. Nie wiecie moze kiedy na mecze Wisły bedzie mozna kupowac bilety przez internet ? mysle, ze wtedy frekwencje na meczach bylyby wieksze
nowak_g
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowak_g
Znajdź inne posty napisane przez nowak_g