Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
#
655
03.09.2011, 18:14
michael
napisał(a):
Dla polskiego boksu nie było ważniejszej walki w XXI wieku ;]
Szkoda tylko, że dali taką cenę oglądanie walki. 20zł- ok, ale 40zł za kilka godzin transmisji? Bez jaj. Jedyne wyjście to siąść z kumplami i zrzutę na PPV zrobić
Co do samej walki- jeżeli będą walczyć 12 rund stawiam na Adamka, bo jest szybki i może mieć minimalną przewagę na punkty, ale zakładam tez drugą opcję- jeden cios Kliczki i po zabawie
Musiałby ładnie obić Witka, żeby na punkty wygrać, ale życzę mu tego.
Eternit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eternit
Znajdź inne posty napisane przez Eternit