Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5613
Stary 03.09.2011, 18:11
Pytanie,czy ktoś grając Wisłą starał się pozystać belaida ? tijani belaid ,zajebisty rozgrywający,gra w słabym klubie,zarabia mało,a nie chce do Wisy przyjść mimo awansów rok w rok do LM obecnie 3 sezon. Komus udalo sie go pozyskać
Odpowiedz cytując