gosc2332 napisał(a):

Tam pełno takich satyrycznych tekstów, często wchodzę na niezalezna aby się pośmiać. Poza tym radze poczytać tam komentarze i proszę powiedzcie mi, czy ci ludzie są normalni ? bo wg. mnie wypisywanie takich bredni nie jest czymś normalnym, i jak tu nie mieć ludzi popierających PiS za psycholi
|
Wklej kliniczne objawy psychozy i nie zapomnij dodać czyjego autorstwa. Wtedy będziesz wiarygodniejszy
Jarek zaproponował debatę z Tuskiem na neutralnym gruncie, przygotowaną przez bezstronną firmę. Co na to PO?
"PO odpowiada na zaproszenie PiS. Spotkają się u Tomasza Lisa?"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1cf5a
Zdaniem PO Lis jest bezstronny i neutralny
Oszołomy

)