Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13516
Stary 03.09.2011, 17:45
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Tam pełno takich satyrycznych tekstów, często wchodzę na niezalezna aby się pośmiać. Poza tym radze poczytać tam komentarze i proszę powiedzcie mi, czy ci ludzie są normalni ? bo wg. mnie wypisywanie takich bredni nie jest czymś normalnym, i jak tu nie mieć ludzi popierających PiS za psycholi
Wklej kliniczne objawy psychozy i nie zapomnij dodać czyjego autorstwa. Wtedy będziesz wiarygodniejszy

Jarek zaproponował debatę z Tuskiem na neutralnym gruncie, przygotowaną przez bezstronną firmę. Co na to PO?

"PO odpowiada na zaproszenie PiS. Spotkają się u Tomasza Lisa?"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1cf5a

Zdaniem PO Lis jest bezstronny i neutralny

Oszołomy )
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.09.2011 o godz. 18:07.
Hej Nasz TS !!