Już za tydzień (10 września na nowym, pięknym stadionie we Wrocławiu) odbędzie się walka, na którą wszyscy czekamy od dawna. Czy Adamek jest gotów postawić jakiekolwiek warunki Kliczce? Czy to będzie pojedynek przykładowo do VIII rundy, kiedy zobaczymy "zabójczy" lewy prosty Kliczki i po zawodach?
Zapraszam do dyskusji na temat walki XXI wieku. Proszę się wypowiadać także na temat transmisji telewizyjnych, bo sam w końcu nie wiem czy mając cyfrę+ spokojnie obejrzę walkę, czy mam coś wykupić za śmieszne 29,99zł - 39,99zł?
DO BOJU GÓRAL!
