|
Dobra zmieniłem kompa:
C:\Users\Twoja nazwa użytkownika\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphic
a potem:
tworzysz folder kits - tam stroje
tworzysz folder pictures a w nim tworzysz logos i players. Logos - loga, players - mordki ;D
Piszę, że tworzysz bo nie wiem czy je masz, wiec pisze na zaś.
Chyba buforowanie skorki trzeba odznaczyc w ustawieniach grafiki.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez siekierski : 03.09.2011 o godz. 14:12.
|