fialo napisał(a):

Ogarnijcie się trochę, kolega Świerczok nie dość, że głowę ma do wymiany to jest zdeklarowanym żydkiem i za nami, mówiąc bardzo delikatnie, nie przepada. Dlatego wątpię, czy by po primo był tu dobrze przyjęty, a po secundo chciałby grać w Wiśle.
Wiem co mówię.
|
Zdeklarowanym "zydkiem"? Czy ja wiem? Swierczok gral w Pasach tylko przez 2 lata i watpie ze on kibicuje Cracovii. Oni maja po prostu lepszy scouting niz Wisla (przynajmniej jesli chodzi o juniorow) i dlatego przeszedl z Tychow do nich.