Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10962
Stary 03.09.2011, 13:52
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ogarnijcie się trochę, kolega Świerczok nie dość, że głowę ma do wymiany to jest zdeklarowanym żydkiem i za nami, mówiąc bardzo delikatnie, nie przepada. Dlatego wątpię, czy by po primo był tu dobrze przyjęty, a po secundo chciałby grać w Wiśle.

Wiem co mówię.
Zdeklarowanym "zydkiem"? Czy ja wiem? Swierczok gral w Pasach tylko przez 2 lata i watpie ze on kibicuje Cracovii. Oni maja po prostu lepszy scouting niz Wisla (przynajmniej jesli chodzi o juniorow) i dlatego przeszedl z Tychow do nich.
Odpowiedz cytując