Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5607
Stary 03.09.2011, 13:25
a co trzeba odznaczyć w ustawieniach ?wgrałem grafike logopacki kitspacki facepaki z poprzedniej wersji Fm 10 i nici nic sie nie chce wyświetlać oprócz kitspaków.
miodzio Logopaki też do folderu pictures
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 03.09.2011 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując